Po finále v Galante sme mali čo oslavovať !!!

21.09.2014 18:14

Aj v Galante, na Ranči na Striebornom jazere, sa na posledných pretekoch sezóny westernovej Hobby Ligy Martinke darilo, vynikajúco zajazdila Reining ( skončila druhá za Milanom Zelkom), vyhrala Showmenship at Halter, a získala aj štvrté miesto vo Western Pleasure a piate vo Western Horsemanshipe. Na pretekoch s nami bola aj Agátka s Adalidou, síce v Showmenshipe skončili piate, v Horsemanshipe Adalida odmietla poslušnosť a a predviedla s Agátkou rodeo. Gratulujeme k pekným výsledkom a ďakujeme dievčatám za celoročnú reprezentáciu Ranča pod lipkou.

Po skončení všetkých disciplín bolo v sobotu vyhodnotenie All Around championov WHL a tu sme zažili poriadny šok, o tom, že Martinka s Kamilkou vyhrá Showmaship at Halter sme vedeli vopred, pretože mala výrazný bodový náskok už pred pretekmi, ale že v celkovom hodnotení All Around Champion drezúrnych disciplín Open WHL  skončí na druhom mieste, sme vôbec nečakali. Naša radosť bola obrovská, chvíľu slávy si užívala aj Kamilka s Martinkou, ktoré pózovali fotografom so stužkami, pohárom a Martinkinou zlomenou rukou!

V nedeľu to Martinka skúšala aj v disciplínach s dobytkom, ale Kamilka mala pred teľatami príliš veľký rešpekt.

A obrovská VĎAKA patrí organizátorom, v prvom rade Silvii a Peťovi, ako aj všetkým usporiadateľom, za krásne preteky počas celej sezóny a super finále, ĎAKUJEME a už teraz sa tešíme na budúci rok !!! - všetci z Ranča pod lipkou.

https://www.google.sk